Ostatní služby

Jsme velice rádi, že jste zavítali na naše stránky. Doufáme, že Vás naše nabídka služeb zaujme a stanete se našimi zákazníky.

Servis pc

Zajištujeme a provádíme servis výpočetní techniky, instalace sw vybavení a další práce spojené s touto problematikou. Zároveň Vám poskytujeme poradenství s ohledem na Vaše přání a ekonomickou situaci.

Počítačové kurzy

Nabízíme školení, kurzy pro celou škálu lidí jakéhokoli věku. Potřebujete naučit s kancelářskými programy? Word, Exel, PowerPoint, Outlok a dalších programů např. ze sady Open Office? Zajímá vás kouzlo digitální fotografie a grafiky? Školení lze domluvit individuálně pro každého z vás. Pro školení domácích uživatelů doporučujeme naší návštěvu u Vás z důvodu Vaší domácí pohody a minimálního stresu.

Správa pc sítí

Nabízíme komplexní služby v oblasti správy počítačových sítí a kompletních dodávek počítačových stanic a komponentů včetně software.

Kamerové systémy

Instalujeme kamerové systémy pro ochranu a kontrolu požadovaného prostoru a střežení vašeho majetku. Pomocí kamer můžete také kontrolovat zaměstnance a bránit se proti problémům a úrazům na pracovišti. Obrazový materiál z kamerového systému je velmi cenný při dokazování nekalé činnosti jak zaměstnanců, tak při dokazování trestné činnosti.

Hostingové služby, domény

Nabízíme různé druhy webhostingu, mailhostingu, registraci domén a mnoho dalších služeb s hostingem spojených. U nás si vybere každý. Velký důraz klademe na osobní přístup a individuální programy. V případě, že chcete službu vyrobenou na míru přímo pro Vás, tak jste na správném místě.

Naše přednosti: spolehlivost - individuální přístup - dlouhodobé zkušenosti v oboru - kvalitní služby s technickou podporou.

Webové prezentace, firemní image, grafika

Potřebujete vytvořit, upravit webové stránky? Podívejte se na naše provozované projekty, které Vás přesvědčí o kvalitě našich služeb. Zajistíme Vám registraci doménového jména a následné umístění webové prezentace na internet. Potřebujete vytvořit firemní image či grafiku? Vytvoříme pro Vás kvalitní zpracování Vašich představ a zajistíme i tisk vizitek, propagačních materiálů a dalších produktů.

Počítačové učebny

Komplexní zajištění počítačových učeben, od návrhu až po realizaci a následnou správu učeben včetně zaškolení. Zajištění softwarových licencí nejen pro školy.

Poradenství v IT

Potřebujete najít řešení, které bude splňovat Vaše představy a požadavky? Najdeme Vám takové řešení, které Vám bude plně vyhovovat a bude brát ohled na Vaši ekonomickou situaci.

Internetové tarify

Start Optimal Happy

Spolupracujeme

Prime Internet Zelený web
Vyhraj si to Volejte si